תנורי חימום ומצננים הם חלק בלתי נפרד משגרת החיים שלנו. הם דואגים לחמם אותנו בימות החורף ולצנן בקיץ המהביל, והם מספקים לנו פתרונות חימום ומיזוג בבתים, באירועים ובמשרדים. מלבד לתנורים הקטנים שאנו מחזיקים בחללים הסגורים, יש תנורי חימום אינפרא אדום, מצננים ופטריות חימום חשמליות שיעילים בחימום במקומות פתוחים עבור כמות גדולה של אנשים כמו בבתי קפה ואולמות אירועים.

אם אתם מתכננים אירוע גדול עם מספר רב של אנשים, תוכלו לשכור היום תנורי חימום אינפרא אדום ומצננים שימזגו ויחממו את האווירה בצורה יעילה. להלן הרחבה בכל מה שקשור לפתרונות חימום וקירור באירועים.

השכרת מצננים

מדובר במכשיר חשמלי שבנוי כמו קופסא גדולה ובתוכו יש מניפה שמזרימה אוויר דרך הדפנות שמתקררות. הדפנות מתקררות באמצעות מערכת מים שמותקנת במכשיר וכך האוויר שנפלט מקרר את כל הסביבה. מצנן חזק יכול להוריד את הטמפרטורה עד 15 מעלות. מצנני האוויר צורכים מעט חשמל ולכן הם נחשבים למכשיר ידידותי לסביבה וגם לכיס. כיום יש העדפה לשירות השכרת מצננים עבור אירועים בחוץ או בפנים, שמיועדים לכמות רבה של אנשים בימות הקיץ בפרט, הם עובדים מעולה בשטח פתוח ולכן הרבה גני אירועים עושים שימוש בשירות השכרת מצננים לאירועים לרוב דרך חברה המספקת מוצרים נלווים לבמה ולאירועים.

השכרת מצננים

יתרונות נוספים של השכרת מצננים לאירועים

– צריכת חשמל מזערית
– מתאים בעיקר למקומות פתוחים
– מתאים לאזור מדברי
– ניידים
– ידידותיים לסביבה
– נוחים מאוד לתפעול והתקנה
– הוכחו כיעילים בלקרר שטחים גדולים

תנורי חימום אינפרא אדום לאירועים

פתרונות חימום לאירועים באמצעות תנורי חימום אינפרא אדום מתאימים מאוד לחימום מקומות פתוחים כמו גני אירועים וחצרות. הם לא מייבשים את האוויר כמו חימום גז ומחממים במהירות אזור נקודתי ומפיצים אור רך ונעים.

חימום אינפרא אדום

לכן אנו נעדיף פתרונות חימום לאירועים באמצעות חימום אינפרא אדום על פני מיזוג על חום כשמדובר באירוע חוץ, הם גם לא תופסים מקום רב, הם קלילים וניתן להעביר אותם ממקום למקום בלי בעיה. בנוסף, עלות החימום שלהם תהייה זולה משמעותית מכל תנור אחר, ופתרון מסוג זה לא מהווה סיכון, להבדיל מבלוני גז, כשהוא שוהה במתחם של אירוע עם קהל רב של אנשים. התנורים מורכבים על עמודי חצובה דקורטיביים בגובה של 2 מטר שמתאימים לאופי האירוע וההפעלה שלהם פשוטה ויעילה.

אז קדימה, למה אתם מחכים? תעלו לבמה וצרו קשר: 050-7508804

סגירת תפריט