במידה ואתם מפיקים אירוע גדול, רוב הסיכויים שתתבקשו לשכור לצורך זה מחסומים לאירוע. חברה שמתמחה במתן שירותים של השכרת מחסומים לאירועים או גדרות לאירועים, תספק למעשה את החיץ בין הקהל לבין האומנים ולכל מכובדי הבמה.

השכרת מחסומים לאירועים יגדירו גם לקהל וגם למי שנמצא על הבמה את הגבולות ועד היכן ניתן להתקרב. בנוסף תוכלו לשכור גם גדרות לאירועים שמטרתם לתחום את האזור ולהגדיר מהיכן מתחיל והיכן מסתיים החלל שמיועד לאירוע הספציפי. במאמר הזה נפרט על מגוון סוגי מחסומים להשכרה שקיימים ולאלה אירועים הם יכולים להתאים.

מחסומים לאירועים שונים ולמטרות שונות

בכל הופעה בה נהיה נוכחים, נוכל לשים לב לאביזרים והציוד הייחודי אשר בלעדיו האירוע לא יוכל להתקיים בצורה טובה כגון השכרת במה והקמת במה למשל. הדבר נכון גם לאירועים בעלי אופי משפחתי ועד להופעות של להקות גדולות בארץ ובעולם. אם נרצה להבין לעומק כיצד אותו ציוד מסייע לבעלי השמחה להצליח במאורע שלהם, נצטרך לשים לב למספר אביזרים ספציפיים.

אחד מהם, אשר נוגע לבטיחות הקהל המשתתף באירוע הינו מחסום במה. מחסומים להשכרה לטובת אירוע אמנם נחשבים לזניחים כאשר אנו חלק מאותו קהל, אולם למארגני המאורע השכרת מחסומים לאירועים נחשבים לחיוניים והכרחיים עד מאוד.

השכרת מחסומים שעשויים מפלסטיק מטרתם העיקרית היא סימון של שטח שלא כדאי לעבור אותו, הצבע שלהם בדרך כלל, צהוב וכתום זוהר. הם ניצבים לרוב באזורי בנייה או לצד כביש בו יש תקלה כלשהי, המחסומים האלה משקלם קל יחסית וניתן לעבור בכוח דרכם כך שאין להם שימוש במקומות ששם נדרשים מחסומים קשיחים ויציבים יותר כמו מחסומי לחץ.

יש גם מחסומים להשכרה שהם מחסומים מברזל המתאימים לאירועים הרבה יותר גדולים. הם מסדירים את הקהל, את אזורי הקופות ויש להם קשיחות ועמידות מול קהל רב. מחסומי הברזל הם לרוב יותר גבוהים ומחוברים אחד לשני בצדדים, ויוצרים שרשרת של מחסום אחד ארוך שהוא יעיל לשעות ארוכות.

מחסום נוסף נקרא מחסום לחץ. מחסומי לחץ המיועדים למקרים של הפגנות והתקהלות שיש בה מין הסכנה, והשימוש שלה הוא במקומות מועדים לפורענות כגון: משחקי כדורגל, הופעות מוזיקה גדולות, אירועים פוליטיים וכדומה. הם נחשבים לחזקים במיוחד והם בדרך כלל מגובים על ידי כוח ביטחוני, כמו חיילים או שוטרים.

בדיקה ובקרה

מחסומים וגדרות ייעודם לא רק לקבוע גבולות אלא ליצור בקרה ועל ידי כך ביטחון על כל אותם אנשים שנמצאים בתוך חלל האירוע. כאשר מחסומים לאירועים שונים מוצבים במקומם, חשוב לבצע בדיקה של אבטחת הנקודה המיועדת לתיחום או תגבור, ובדיקה כמה מחסומים נדרשים לאותו אופי וצביון האירוע. החברה מבצעת פירוק מתוכנן של המחסומים בתום כל אירוע ומעמיסה אותה על הרכבים הגדולים שמכילים את המחסומים. חשוב שהמחסומים יבדקו טרם לכל שימוש שכן הם מהווים הגנה במקרים רבים ולכן הם חייבים להישמר איכותיים ובטוחים ולעמוד בתקנים הנדרשים.

היכן מומלץ להשכיר מחסומים לאירועים נכון להיום?

רשת האינטרנט מספקת מידע רב אודות מוצרי נלווים לבמות וציוד לאירועים אותו מנסים לאתר בעלי שמחות בטרם הגיע היום המיוחד שלהם. כדי לעמוד על הבטיחות כבעלת משמעות יתרה – הם יאתרו מוצרים שונים הבאים לספק מענה בטיחותי בראש ובראשונה כגון שירות השכרת מחסומים.

אם האירוע העתידי מצריך הוספת במה כלשהי, לרוב נצטרך גם מחסומים לאירועים או גדרות לאירועים אשר יהוו חיץ בין הבמה לבין הציבור שיקיף אותה. הסיבה העיקרית והברורה לנ"ל הינה מניעת התפרצות אל תוך הבמה, דבר שעלול להתרחש במצבים מסוימים. בעזרת השכרת מחסומים למעשה יאפשרו את להגדיר את מתחם הבמה (או הבמות), שתוצב במקום.

לפיכך חשוב מאוד לשמור על איכות המחסומים שיושכרו עד כמה שניתן. כדי לעשות זאת כל שנצטרך לבצע יהיה למצוא חברת השכרת ציוד אמינה ובעלת כל האמצעים כגון: ניסיון, תעודות תקן וכו'. בכדי שנוכל להשכיר ממנה את המחסומים.

בכל הנוגע לבטיחות האורחים באירוע שלנו, מחסומים לאירועים יהוו חלק בלתי נפרד כאשר במרכזם תוצב במה ועל כן החשיבות שבאיתור מוצר איכותי ובלתי מתפשר תוטל על הכתפיים שלנו.

אז קדימה, למה אתם מחכים? תעלו לבמה וצרו קשר: 050-7508804

מחסומים לאירועים

סגירת תפריט