במות משמשות אותנו למגוון שלם של אירועים מכל מיני סוגים. אי לכך כל במה תתאפיין במספר תכונות שיתנו מענה לכל צורך של המשתתפים עליה או לצידה באותו אירוע לו היא נועדה. לדוגמא: במות למופעים כגון קונצרטים של זמרים מחו"ל, יהיו בעלות תכונות שונות מאשר במות לתצוגות אופנה או במות לחופה וכו'. אותו דבר בבמה לליצן שבא לשמח את הילדים ביום ההולדת, הבמה שלו תהייה שונה מבמה שמיועדת לחגיגות יום העצמאות וכו'.

איך לבחור את סוג הבמה עבור האירוע שלכם?

על מנת לבנות במה ראויה ומתאימה לאירוע כיום, יש להכיר בכל הפרמטרים ולתכנן את הבמה ביתר זהירות ובהתאם לכללים ולתקנים. במאמר לפניכם נפרט אודות סוגי הבמות השונות וייעודן ולמה דווקא במה כזו תתאים לאירוע כזה או אחר?

תכונות לכל במה

מפרט התכונות של במות ייקח בחשבון את המשקל שהוא אמור לשאת בזמן המאורע, בגודל של המתחם ששם תיבנה הבמה, בכמות האנשים שאמורים או צפויים להשתתף במאורע. יש לקחת בחשבון את כל מה שנמצא מנגד או מצדי הבמה ולהבטיח שכל אחד שעומד בכל צד מצליח לראות כראוי את מה שמתרחש על הבמה. יש לוודא שהיא מתאימה למזג האוויר ביום המאורע, לסוג המופע וכמובן לנוחות בעלי האירוע וכו'.

במות למופעים

במות לפי סוגים

במות מודולריות

במה מודולרית הינה במה בעלת פריקות ויכולת להתאים את עצמה לכל מצב והיא מאפשרת סידור שונה של הבמה בכל פעם במידת הגובה, הרוחב והאורך. יתרון נוסף של במה מודולרית טמון ביכול של הבמה להתפרק לחלקים הניתנים להרכבה מחדש. השכרת במה מודולרית תאפשר לכם לנוע איתה ולהוביל אותה לאן שתרצו וכמו כן להתאים אותה במיוחד עבור האירוע שלכם. לא משנה אם זה טקס בבית הספר, במה להופעה או לתצוגת אופנה. תוכלו למצוא במות מודולריות מסוגים וגדלים שונים בהתאם לצורך.

במות פודיום

במת פודיום היא במה בסיסית, בעלת פודיום (קרש אחד / משטח אחד) היא מתאימה לאירועים קטנים בחוץ או בפנים, להצגת תאטרון בובות או שעת סיפור לילדים, למטרת הרצאות וכו'. הסיבה שעושים שימוש במות כגון במות פודיום היא על מנת להדגיש להבליט את מי ששוהה עליה ולמשוך את תשומת הלב אליו, לכן היא נחשבת לבמה מינימליסטית.

במת ריקודים

במת ריקודים כשמה כן היא במה עבור ריקודם. במה זאת נבנית במיוחד לצורך הגבהה ולתיחום מקום ספציפי באירועים שנים כמו, מועדון, אולם אירועים, גן אירועים ועוד.

במות לחופה

במה לחופה יכול להיות גם במת פודיום, מדובר במשטח אחד שהוא לא גדול שמגביה את כל מי שנמצא עליו. במות חופה תהיינה לרוב במות מודולריות, שנבנות ומתפרקות במהירות ומושכות את כל תשומת הלב של האורחים אליה בשל עיצובן החגיגי כיאה לאירוע כמו חתונה.

במות לחופה

במות למופעים

במה זו היא במה מסיבית יותר מכל שאר הבמות, זו במה לאירוע גדול שתאלץ להחזיק כובד ומשקל רב כמו מערכות כלי נגינה, רמקולים כבדים ועוד. במה מסוג זה תיבנה למשל בפארק הירקון למופע רוק של זמר או להקה.

חברה מהימנה

חשוב מאוד שכל השכרת במה מודולרית שתזדקקו לה כגון: במה לחופה או במה לתצוגת אופנה וכו', תיבנה על ידי צוות מקצועי מטעם חברה מקצועית שיודעת כיצד לבנות במות בהתאם לסוג האירוע ולעמוד בכל התקנים והכללים, שעיקרם יהיה בבטיחות ובעמידות הבמה. כמו כן, חשוב יהיה לבחור באנשי מקצוע שהם מומחים בתחום הקמת במות להמשך של ביצוע המלאכה באופן שיענה על כל צורך בצורה אופטימלית. בימינו פועלות בענף הבמות והאירועים לא מעט חברות ועל מנת שתצליחו לאתר את החברה שמתאימה לכם יש לבקש כמה הצעות מחיר ולבדוק את סוגי הבמות שהם בנו עד כה.

אז קדימה, למה אתם מחכים? תעלו לבמה וצרו קשר: 050-7508804

סגירת תפריט