החלטתם להרים אירוע, גדול או קטן, לשם כך תזדקקו לשירות של הקמת במות ייחודיות שתתאים לסוג האירוע שלכם. עבור זה תוכלו להיעזר בחברה שמספקת שירותי בניית במות לאירועים, אשר תוכל לסייע לכם בכל הנדרש ולייעץ לכם איזו במה תתאים בדיוק לאירוע שלכם. שירות הקמת במה טומן בתוכו גם את הבמה הפיזית עצמה וגם את ההקמה שלה, שכן מדובר בעבודה למקצוענים בלבד שמכירים את כללי בטיחות ואת כל העמידה בתקנים.

בניית במות לאירועים

הקמת במות לאירועים כדוגמת מופע סטנד אפ, חתונה, טקס וכו' תהייה שונה בתכלית משירות בניית במות לאירועים גדולים יותר כגון: הופעות גדולות וכדומה. ככל שהאירוע גדול יותר כך התכנון יהיה מורכב יותר. חשוב שהבמה תהיה מתוכננת היטב ומאושרת על ידי מהנדס שבדק אותה ורק אז יהיה ניתן לאכלס אותה וליהנות משירותיה.

הקמת במה קטנה

בניית במה לאירוע קטן לרוב תהייה קטנה יחסית ולא מיועדת למשקל רב. במה כזו תתאים לאירועים אינטימיים יותר כמו, טקסים, כנסים, השקה של מוצר, פסטיבל רחוב, קוסמות, מופע יחיד ועוד.

הקמת במה קטנה

הקמת במה גדולה

בניית במה גדולה מתאימה לאירועים גדולים שמצריכים לשאת משקל מסיבי יותר. מדובר בבמה שדורשת עבודת קונסטרוקציה וצוות מומחה שיקים אותה. כמו כן, תידרש תעודת ביטוח לבמה מהסוג הזה עבור כל הציוד וכל תקלה שחלילה עלולה לקרות ולסכן את הסובבים.

בנייה ותכנון במות

בשירות בניית במות לאירועים נאלץ לעיתים קרובות להיעזר במהנדס שיאשר את הבמה הגדולה שאנו מעוניינים לבנות. זה יקרה במצבים של הקמת במות גדולות שאמורות להכיל ציוד רב ואנשים רבים שעומדים עליה ומקיפים אותה. אם אתם מתכננים לבנות במה שתהייה מעל לגובה 60 ס"מ, תאלצו לקבל אישור ממהנדס בטיחות. היעדר אישור מסוג זה לא יאפשר להתחיל לבנות את הבמה. מומלץ יהיה להקים את הבמה לפחות יום קודם, ואפילו מוקדם יותר, זאת על מנת להימנע בתקלות שעלולות לצוץ וכדאי יהיה לפתור את הבעיה בזמן ובמקצועיות ולא בלחץ. יחד עם זאת בנוגע לשירות הקמת במות חשוב מאוד לתכנן בקפידה את כל האזור של הישיבה או העמידה שתהייה סביב לבמה. לבדוק אם דרוש הפרדה של כמה מטרים בין הקהל לבין מי שנמצא על הבמה בעזרת מחסומי לחץ וכדומה.

הקמת במות לאירועים

השכרה רק מחברה מקצועית

חשוב לוודא שהחברה שמקימה את הבמה שלכם או מספקת שירות השכרת במה לאירועים תחזיק ברישיון עסק בתוקף, מלבד פוליסת ביטוח. הקמה איכותית של במה תהייה כשהיא משרה ביטחון על כל הסובבים אותה, לכן יש להקפיד על כל האישורים והכללים בעת בניית במות לאירועים, רק כך תוכלו ליהנות מהאירוע באמת. בין אם מודבר בשירות הקמת במה עבור להקה שמגיעה עם ציוד וכלי נגינה כבדים, שמכילה אנשים ומתקני תאורה ובין אם מדובר בשירות הקמת במה לאירוע המיועדת לריקודים, כל במה תידרש תמיד להחזיק משקל רב. לכן, כשמדובר על הקמת במות לאירועים קטנים או גדולים חשוב יהיה לוודא כי אנשי המקצוע מהם תשכירו את הבמה הם מומחים ומנוסים, רק כך תוכלו להבטיח לעצמכם אירוע קסום ומוצלח.

הקמת במות לאירועים

כל מי שעסק אי פעם בעברו בהפקת אירוע, מכיר היטב את האתגרים העומדים בפניו בטרם המאורע החל בפועל. כחלק מהמשימות המורכבות ניתן למצוא את איתורם של האלמנטים והציוד הנחוץ, על פי בקשת מארגן האירוע (או בעל השמחה). אם נרצה להתמקד בעולם של הקמת במות לאירועים, נבין די מהר שבדיקה מקצועית של ציוד זה הכרחית וחיונית לכן כדאי להשכיר חברות בעלות ניסיון בתחום. הקמת במה אשר לא תבוצע ע"י בעל מקצוע מיומן סופה כי לא תעמוד במשימה לה סווגה ועלולה לגרום היא נזק ותסכול רק אצל מארגני האירועים.

בניית במות לאירועים

האם הקמת במה מחייבת בעלי מקצוע בכל סוג אירוע בו תוקם?

באופן טבעי ישנם אירועים שונים בעלי מטרות רבות. כפועל יוצא גם אם בכל אחד מהם תצטרך להימצא במה כלשהי, בכל עת יהיה עבורה תפקיד שונה. למשל, בניית במות לאירועים כגון במה לחופה תהיה שונה במטרתה מאשר במה להופעת להקה. לכן, גם אם אנו חושבים כי הקמת במה יכולה להתקיים על ידנו בלבד, הרי שבפועל הדבר לא יהיה נכון. צריך לזכור כי בעלי מקצוע סובבים אותנו כמעט בכל תקופת המאורע המתוכנן.

הציוד הרב אותו נשכיר ואף נקנה, מערב כל הזמן חברות וספקים רבים. אך כאשר מדובר בעולם של הקמת במות לאירועים, רק גורם מהימן בעל תעודת אחריות ותקן הולמים יהיה זה שיקים, יאשר ויפרק את הציוד. הסיבה היא בראש ובראשונה בטיחותית. הדבר האחרון אותו נרצה לחוות יהיה תקלה בבמה הקיימת (במקרה טוב), ובמקרה הגרוע קריסתה וגרימתה לפגיעות בגוף ובנפש. על כן התשובה לשאלה הנ"ל היא חד משמעית! בכל הנוגע לבחינה ולבדיקת הקמת הבמה, רק מי שמאושר לבצע פעולה זו יהיה זה שיבצע אותה באופן המועיל ביותר!

אז קדימה, למה אתם מחכים? תעלו לבמה וצרו קשר: 050-7508804

סגירת תפריט