כך תתאימו את סוג הבמה לאירוע שלכם

כך תתאימו את סוג הבמה לאירוע שלכם

בכל אירוע מול קהל, בין שמדובר באירוע מוסיקלי, הרצאה או תאטרון, הבמה היא לב לבה של ההתרחשות הנצפית באולם. לכן, על מנת שהאירוע יהווה הצלחה, חשוב מאוד להתאים את הבמות לסוג האירוע הנדרש. מאפייני הבמה משתנים מאוד מאירוע לאירוע ולכן חשוב מאוד לפנות לחברה מקצועית ואמינה של השכרת במות לאירועים בעלת היכרות מעמיקה עם ציוד לבמות שתדע להתאים באופן אופטימלי את הבמה המתאימה לאירוע.

במה לאירוע

בכל אירוע מרגש במשפחה, נזדקק לבמה לאירוע שאליה כל העיניים יהיו נשואות, כמו במות לחופה, למשל. הפקה של אירוע היא מושקעת מאוד ודורשת עיצוב מפואר ונעים לעין ולכן גם במות לחופה צריכות להיות מתוכננות בהתאם. ישנם מגוון של סוגי במות אך כאשר אתם בוחרים סוג במה לאירוע שלכם חשוב לפנות אל חברה בעלת הכשרה ואישורים מתאימים שתוכלו להתייעץ איתה ולבחור במה בהתאם לצרכים שהאירוע שלכם דורש ושתספק עבורכם את כל הציוד הנלווה שנדרש לאירוע שלכם.

השכרת במות לאירועים

במות פודיום

במת פודיום היא למעשה במה בעלת משטח אחד ובסיסית מאוד. מותאמת לאירוע קטן כמו הרצאה או פאנל קטן זוהי במה מינימליסטית שמטרה למשוך את תשומת לב הקהל למי שעומד עליה.

במת ריקודים

משטח מוגבה הנבנה לגני אירועים ולאולמות ריקודים במטרה לשמש כרחבת ריקודים מוגבהת ומרשימה. עקב התנועה וההתרחשות הרבה עליה, חשוב לוודא שהנה יציבה ובטוחה לשימוש ושהיא מותאמת לשאת משקל של קהל גדול של רוקדים.

במות למופעים

זו היא לרוב הבמה בסדר הגודל הגדול ביותר. במה כזו צריכה לרוב לשאת משקל רב עקב הציוד הרב והמסיבי שיש להניח עליה כמו מגברים, מוניטורים, כלי נגינה וחברי הלהקה. לרוב תשמש מול קהלים גדולים ועליה להיות גבוהה על מנת להתבלט גם בשטח נרחב.

במות למופעים

במה מודולרית

במה מודולרית ניתנת לפירוק ולהרכבה במהירות ואיננה מתקן קבוע. היא יכולה לשמש לאירוע חד פעמי בשטח המנוצל בדרך כלל למטרות אחרות. ניתן לשאת אותה עמנו ממקום למקום. במה מודולרית משמשת למגוון מטרות ויכולה להתאים כבמות למופעים קטנים או כבמות לחופה. גם במות לתצוגות אופנה הן לרוב על בסיס במה מודולרית.

תכנון במות הוא עניין מורכב הדורש חברה מקצועית המתמחה בתחום של השכרת במות לאירועים שתספק שירות פירוק והרכבה, תספק ציוד נלווה כמו מעקות, מדרגות ומחסומים לפי הצורך ושתעבוד על פי כל תקני הבטיחות ובליווי מהנדס מקצועי שיפקח על העבודה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט