איך לבחור פתרונות חימום וקירור לאירוע?

איך לבחור פתרונות חימום וקירור לאירוע?

העיקרון החשוב ביותר שצריך לעמוד לנגד עיניו של מפיק אירועים אמור להיות נוחות האורחים. בסופו של דבר, אלו משתמשי המתקנים של האירוע שאמורים ליהנות ממנו ולכן הנוחות שלהם היא זו שתיקבע האם יישארו באירוע וייקחו בו חלק או ירגישו אי נוחות וייאלצו לעזוב מוקדם. חלק בלתי נפרד מנוחות זו בא לידי ביטוי בטמפרטורה מבוקרת באזור האירוע. אירוע המתרחש בסביבה חמה או קרה מדי יגרום לאורחים להתקשות מאוד להישאר במקום. לכן, ענק הבמות מספקת פתרונות חימום וקירור לאירועים על מנת שהטמפרטורה תהיה נעימה לנוחות כל האורחים באירוע שלכם. פתרונות אלו ניתן לחלק לשני תחומים עיקריים:

פתרונות קירור לאירועים

במתחם פתוח, מיזוג אוויר לא יוכל לספק לנו פתרון בימים החמים. החום המחניק עלול להרוס גם את האירוע המרגש ביותר. לכן, השכרת מצננים לאירועים תספק פתרון נפלא ומרענן לכל אירוע. המצננים פולטים אוויר מעורב בנתזי מים המרענן ולח יותר ממיזוג אוויר המייבש את האוויר. לכל אירוע ביום חם, השכרת מצננים היא הפתרון האופטימלי.

פתרונות קירור לאירועים

פתרונות חימום לאירועים

בימי החורף, על מנת שלכולם יהיה שמח, נדרשים פתרונות חימום לאירועים שתשמור על נוחות מרבית. אירועים רבים מתרחשים באוויר הפתוח או באוהלי אירועים גם בימי החורף הקרים ואמצעי חימום עשויים לספק את הפתרון על מנת לאפשר את האירוע בנוחות.

  • פטריות חימום

מתקני חימום ניצבים המופעלים בגז ומפיקים להבה רבת עצמה. מלבד העובדה שהן מפיצות חום רב, הן בעלות עיצוב דקורטיבי ובטוחות מאוד לשימוש. השימוש בגז טבעי הופך אותן לידידותיות ביותר לסביבה. רק חשוב לוודא שיש במקום מערכות כיבוי אש תקינות.

פתרונות חימום לאירועים

  • תנורים חשמליים

אפשרות נוספת של פתרונות חימום לאירועים הם מעמדים המתחברים לשקעי חשמל שניתן לתלות מעל פינות הישיבה על מנת לחמם כל שולחן בנפרד.

  • חימום אינפרא אדום

אפשרות מתקדמת ויוקרתית במיוחד בפתרונות חימום לאירועים שהינה יחסית חדשנית מאוד, הוא חימום אינפרא אדום. מדובר בתנור חימום קרמי אשר הייחוד שלו הוא שהוא מחמם את העצמים מולם הוא מוצב ללא חימום האוויר שביניהם ובכך חוסך אנרגיה רבה. התכונה המופלאה הופכת אותו למושלם לחימום מתחמים פתוחים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט